Krótko o mnie:

Tę witrynę napisałem w Notepad++ z wykorzystaniem HTML-5, CSS, JS JQuery oraz frameworka Bootstrap.

Składa się ono w głównej mierze z prac wykonanych pod marką Real Human o której dowiesz się więcej w następnej sekcji. Dziś mija rok od czasu rozpoczęcia projektu „RH”. Szczerze wierzę w to, że będzie on rozwijany przez długie lata. Kierowany chęcią dalszego rozwoju postanowiłem spróbować swoich sił jako grafik, designer w szerszym środowisku. Jestem kreatywny, ambitny i wykonuję swoją pracę z zamiłowaniem. Chciałbym dołączyć do zespołu, w którym nauczę się jeszcze więcej niż dotychczas, co przełoży się na realizacje wielu ciekawych projektów. Zapraszam Cię do zakładki „kontakt”, gdzie znajdziesz mój e-mail. Napisz co sądzisz o moich projektach i daj znać, jeżeli masz dla mnie jakąś ciekawą propozycję współpracy.

O projekcie Real human:

Tutaj dowiesz się więcej o moim projekcie Real Human.

Powstał pod koniec roku 2017. Wspólnie z firmą Ekol-Trade stworzyliśmy ideę przywrócenia prawdziwych wartości światu jaki znamy. Jako szary człowiek chce pokazać że każdy może robić to co lubi pozostając przy tym sobą. Stworzyłem markę odzieżową która stawia na ręczną produkcję ubrań z materiałów najwyższej jakości, z grafikami mojego autorstwa. Dorównują one tym produkowanym przez największe światowe koncerny. Podczas realizacji projektu byłem odpowiedzialny za wszystkie jego etapy, poczynając od nazwy i ideologii marki, przez projekty krojów i grafik, po dobór technologii produkcyjnych. Pomijając kwestie projektowo-produkcyjne zająłem się również kwestią e-commerce i social media. Postawiliśmy pokazać nasze prace w formie sklepu z limitowanym dostępem do naszych produktów. Wszystkie ubrania dostępne są na zamówienie i produkowane bezpośrednio na życzenie klienta. Sklep internetowy funkcjonuje na platformie shopify. Pod domeną rlhmn.com a także realhuman.de można zobaczyć moje projekty oraz zdjęcia z sesji pod moim kierownictwem. Niedługo planuję gruntowną przebudowę strony, z wykorzystaniem nowych zdjęć. Prowadzę również social media RH. Całe Przedsięwzięcie rozwija się bardzo powoli ze względu na niski budżet. Jako twórcy projektu nie jesteśmy nastawieni na zyski materialne, ale chcemy aby o projekcie usłyszało jak najwięcej osób. Zapraszam Cie do odwiedzenia strony Real Human, napisz na adres contact@rlhmn.com lub do mnie co o nim myślisz, co Ci się podoba lub nad czym warto byłoby popracować. Będę wdzięczny za każdą opinię.

O mnie trochę dłużej:

Tutaj dowiesz się więcej o tym jak zacząłem moją przygodę z grafiką komputerową i jak doszedłem do początków marki Real Human.

Jako małolat wygrałem konkurs grafiki komputerowej robiąc pracę w stylu rysunku 3 latka w programie MS PAINT. Pamiętam jak odbierałem nagrodę od jakiegoś starego profesora na auli leopoldina na uniwersytecie Wrocławskim i to chyba wtedy stwierdziłem że jestem chyba dobrym grafikiem. Nie licząc bazgrołów w paincie robiłem też trochę ładniejsze bazgroły w GIMPie, do czasu szkoły średniej, kiedy poszedłem do technikum informatycznego. Na zajęciach z grafiki komputerowej nauczyłem się, na o dziwo ciekawych zajęciach, obsługi programów Adobe Ilustrator, Blender i Google skechup. Dopiero od tego czasu robiłem grafikę na poważnie. Zacząłem się uczyć innych programów Photoshop, Corel Draw i języków HTML, CSS, C++. Lubię to i uczę się do dzisiaj. Poza nauką dużo pracowałem głównie jako elektromonter w firmie Securcom. Zajmowałem się tam instalacjami niskiego napięcia (CCTV, KD, PPOŻ, Alarmy otp itd.) oprócz tego pracowałem przez rok czasu jako content manager w firmie Bittersweet. Obsługiwałem dla nich platformy Magento i Shopify w zakresie zarządzania produktami. Firma Bittersweet zajmowała się projektowaniem i sprzedażą fullprintowanych bluz poliestrowych i to wtedy ta branża spodobała mi się na tyle że postanowiłem wystartować ze swoim projektem, w który do dziś wkładam całe swoje serce i o którym pisałem w punkcie drugim. Jeżeli dotarłeś do tej części to znaczy że zmarnowałeś 5 minut swojego życia żeby poznać moją historię. Szkoda by było je zmarnować więc napisz i zróbmy razem kilka dobrych projektów.